Biersteker zet zich vrijwillig in voor Dieren Opvang Centrum Westland

Dieren Opvang Centrum Westland werkt momenteel aan de bouw van een nieuwe locatie in Naaldwijk. Een project dat niet alleen belangrijk is voor de dieren, maar ook voor de lokale gemeenschap. Wij konden niet anders dan onze bijdrage te leveren aan het dit mooie project. Op 7 oktober zet ons team zich vrijwillig in om te werken aan de bouw van de opvang.

Nieuwsgierig naar Biersteker? 

Bij Biersteker zijn we niet alleen gepassioneerd over bouwen, maar ook over ons team. Daarom nemen we graag deel aan vrijwilligerswerk zoals dit. We steunen veel goede doelen, maar deze keer willen we meer doen. Het is super dat we ons steentje bij kunnen dragen aan dit doel én dat we als team ook gewoon een gezellige middag gaan beleven. 

Kom langs voor een kop koffie en een praatje! 

We nodigen je van harte uit om op 7 oktober langs te komen en ons team te ontmoeten. Misschien ben je wel op zoek naar een nieuwe baan? Dan is dit de perfecte kans om te ontdekken wat wij jou te bieden hebben. We hebben verschillende vacatures beschikbaar, van leerling- en ervaren monteurs tot projectleiders en werkvoorbereiders.

We zien je graag tussen 08:00 en 13:00 uur aan de Vierschaar 18 in Naaldwijk. Aanmelden is niet nodig. Meer informatie? Je kunt ons altijd mailen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op. Het team van Biersteker staat te popelen om te beginnen op 7 oktober bij Dieren Opvang Centrum Westland. 

Doe mee, ontdek en bouw mee aan de toekomst met Biersteker!

Onze projecten

Upgrade Edisonstraat

Upgrade Edisonstraat

 • Verwijderen bestaande reclame
 • Aanbrengen geïsoleerde gevelplaten 60 mm met een prisma coating
Lees verder
Duijvelaar Pompen Alphen aan de Rijn

Duijvelaar Pompen Alphen aan de Rijn

 • Demontage gevels inclusief kozijnen
 • Vervangen bestaande stalen kolommen van de constructie
Lees verder
Dieren Opvang Centrum Westland update

Dieren Opvang Centrum Westland update

 • Bouw opvangcentrum
 • Lekdorpels bevestigen
Lees verder
Biersteker verduurzaamt samen met SV Loosduinen

Biersteker verduurzaamt samen met SV Loosduinen

 • Daken voorzien van trapezium dakplaten met Rc van 4.95
 • 48 zonnepanelen
Lees verder
Weverling kiest voor duurzaam en groen

Weverling kiest voor duurzaam en groen

 • 70 zonnepanelen op het dak
 • Warmtepomp
Lees verder
Van stalen overkapping naar nette bedrijf units

Van stalen overkapping naar nette bedrijf units

 • Geïsoleerde Lichtplaten
 • Lijngoot voor goede afwatering
Lees verder
Off the grid tiny house woning

Off the grid tiny house woning

 • Bouw Mini Villa
 • Inclusief installatie
Lees verder
Honderd Ambachten | 23 bedrijfsunits

Honderd Ambachten | 23 bedrijfsunits

 • Ontwikkeling nieuwbouw 23 bedrijfsunits
 • Complete buitenschil gerealiseerd 
Lees verder